Planszówkowy wtorek IGRY – Gliwice 16.05 2017

Kolejnym miejscem gdzie mogliście spotkać naszą ekipę były Gliwice. Nie spodziewaliśmy się aż takiego zainteresowania plaszówkami wśród studentów rozpoczynających juwenalia! Zanim udało się nam rozpakować wszystkie kartony z grami przysłane nam przez REBEL, przed stoiskiem ustawiła sie juz spora kolejka zainteresowanych i tytuły rozchodziły się jak świeże bułeczki.

Już po chwili stół, który zapełniony był po brzegi grami planszowymi opustoszał a sala zapełniła się śmiechem grających.

Jako stowarzyszenie pojechaliśmy promować nasze małe przedsięwzięcie jakim jest Funcon. Dzięki wsparciu i kupowaniu naszych cegiełek mogliśmy sprawić sobie piękny kolorowy rollup, który od teraz będziecie mogli spotkać na wielu wydarzeniach!

Przeprowadziliśmy również wiele turniejów oraz pokazów gier dostarczonych nam przez naszych sponsorów, którym bardzo chcemy podziękować za okazane nam zaufanie i wsparcie!

Studenci mogli zmierzyć się w turnieju Jungle Speed, Dobble czy Activity GO!

Oczywiście bardzo hojnie obdarowywaliśmy zwycięzców! Gratulujemy wytrwałości ponieważ chętnych do turniejów było naprawdę sporo!

Rozchwytywane były ziemniaczki z gry „Gorący ziemniak”, które otrzymaliśmy od wydawnictwa Alexander dla promocji gry, która zawsze cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem 😉

Wydawnictwo PIATNIK przesłało nam grę ACTIVITY, do której ustawiała się spora kolejka i którą my sami ograliśmy przed snem mimo zmęczenia 😉

Nie mogło również zabraknąć wystawianych przez nas zawsze konsol od pegazusów po te nowej generacji 😉

Dziękujemy wszystkim którzy pomagali nam w czasie wydarzenia! A także organizacji za zaufanie i chęć współpracy!

Pozdrawiamy i do następnego spotkania!