Piętnastolecie Akademii Fantastyki i Japońskich Sztuk Walki „Jedi-Takeda” – Pszczyna 14.05 2017

Środowisko fantastyczne opiera sie na pielęgnowaniu znajomości i zażyłości z innymi grupami. Tak własnie otrzymaliśmy zaproszenie do pomocy w organizacji Piętnastolecia Akademii Fantastyki i Japońskich Sztuk Walki „Jedi-Takeda” , którzy w zeszłym roku wspierali nas na Funconie swoim doświadczeniem w tworzeniu programu i prowadzili własną salę tematyczną.

Na miejsce dotarliśmy wcześnie, ponieważ już wtedy w pobliżu kręciły się rodziny z dziećmi gotowe na dobrą zabawę. Zabraliśmy się do rozłożenia tego co zaoferowało nam miasto Pszczyna czyli czterech namiotów pod planszówki. Cieszymy się, że dopisała nam pogoda, ponieważ w słonecznej atmosferze pracuje się zdecydowanie przyjemniej!

Niestety nie mogliśmy zaimponować ogromem tytułów, gdyż nie wszystkie kartony sponsorskie zdążyły dotrzeć do nas na czas. Wystawiona ilość gier wystarczyła w zupełności, by zapewnić wiele godzin zabawy dla wszystkich zainteresowanych!

Zwarci i gotowi, pełni uśmiechu czekaliśmy na pierwszych grających!

 

Najchętniej wypożyczanymi tytułami okazały się:

1. Gorący ziemniak od wydawnictwa ALEXANDER

2. Dobble – REBEL.PL

3. VU DU – BLACK MONK

Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się również złote korony otrzymane od GRANNY jeszcze w zeszłym roku, które zostały spakowane razem z nami. Niestety jako, że zostały po zeszłorocznym FUNCONIE nie wystarczyło ich dla wszystkich i poświęcaliśmy te, które robiły nam za ozdobę 😉

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i spędzenie z nami całego dnia wśród pionków i kart!

Akademii Fantastyki I Japońskich Sztuk Walki Jedi-Takeda bardzo serdecznie gratulujemy 15 lat istnienia i życzymy kolejnych tak aktywnych i wspaniałych przedsięwzięć! Dziękujemy za możliwość uczestnictwa w tym wydarzeniu i liczymy na długoletnią współpracę!