„Dzień na planszy”

W piątek, 28 kwietnia, nasza ekipa zorganizowała wydarzenie „Dzień na planszy” połączone z turniejami na konsolach Xbox.
Spotkaliśmy się o godzinie 18:00 w bibliotece Gimnazjum nr 42 w Krakowie. Nie spodziewaliśmy się tak dużego zainteresowania ze strony młodzieży!

Przygotowaliśmy kilkanaście tytułów gier, a także zaplanowane zostały turnieje z nagrodami!

Pani bibliotekarka zadbała o gorącą herbatę, ciastka i inne pokrzepiające zapasy, a my zajęliśmy się przygotowywaniem rozpisek do turnieju Fifa 2017 oraz Tekkena VI, zgłosiło się naprawdę sporo zawodników, więc rozgrywki zajęły praktycznie cale 3 godziny poświęcone na wydarzenie.


Wiele osób stawało w szranki przed konsolą Nintendo Wii i sprawdzało swoje zdolności taneczne z grą „Just dance”, co obfitowało w sporo śmiechu i jeszcze więcej dobrej zabawy!

Największe podziękowania należą się Pani Wiesławie Kołodziej, za to, że zechciała gościć nas w progach swojej biblioteki

Podziękowania wędrują również do REBEL.pl, za podesłanie nam kilku egzemplarzy naszej ulubionej gry Dobble, a także dla Granna, ponieważ ich wsparcie pozwoliło nam na coraz częstsze organizowanie takich przedsięwzięć!

Bardzo serdecznie dziękujemy za przybycie i spędzenie z nami tego wieczoru dobrze się bawiąc!